אודות הערוץ

ברוכים הבאים לערוץ המוסיקה החדש שלכם, שמוקדש כולו למדע בדיוני ופנטזיה.

מה תוכלו לראות ולשמוע בערוץ?

אמנים רבים בוחרים לשלב אלמנטים פנטסטיים בוידאוקליפים שלהם –  רוחות רפאים, חייזרים, רובוטים ענקיים, מפלצות, זומבים וערפדים, הם רק חלק מהדמויות המאכלסות את המסך בקליפים המלווים את השירים. בנוסף, רבים מסרטי וסדרות הז'אנר מתהדרים בשירי נושא המזוהים עמם, וגם אותם תפגשו אצלנו. ספריית הקליפים שלנו מונה מאות קליפים באיכות CD ואנו מקפידים לנגן בעיקר להיטים. מעת לעת תמצאו בפלייליסט שלנו גם שירים גיקיים שאינם קשורים ישירות למד"ב ופנטזיה, להנאתכם. הפלייליסט מתעדכן אחת למספר שבועות.

אופיו של הערוץ

הערוץ משדר מוסיקה 363 ימים בשנה (הערוץ לא משדר בימי הזיכרון) ומופעל ללא מטרות רווח על ידי מתנדבים באגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה (אתר הבית של האגודה: www.sf-f.org.il).  לידיעתכם ניתן לצפות בנו גם מהסמארטפון והטאבלט שלכם על ידי כניסה לכתובתנו הרגילה. הערוץ מוכר על ידי אקו"ם ומשלם תמלוגים כחוק.

ספריית הקליפים

לחצו PLAY לצפייה בטיזר לערוץ, המאפשר לכם הצצות מהירות לעשרות קליפים מתוך המבחר שמציע הערוץ.

הערוץ משדר את החומרים תחת רישיון אקו"ם, המקנה לנו גישה לרפרטואר מוסיקלי בינלאומי וישראלי רחב, אולם בשלב זה אין ברשותנו קליפים ישראליים רלוונטיים. אנו כמובן מקווים שמגמה זו תשתנה בעתיד הקרוב.

שידורי הערוץ הינם חלק מפורטל הוידאו פאנטום V.O.D מבית האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה.

 

phantomvod-regular

רוצים לקחת חלק בהפקת הערוץ?

כתבו לנו למייל: cinema@sf-f.org.il

אגודה

acum-strip

קליפים חדשים בערוץ

לחצו PLAY לצפייה במקבץ הקליפים החמים שהגיעו לספריית הקליפים שלנו לאחרונה. מקבץ קליפים חדש נחת אצלנו בספריית הערוץ. צפייה מהנה! עדכון: 13 באפריל     עדכון: 1 באפריל

צפה בעמוד »